Karru Kids on kodumaine pereettevõte, kus valmistame tooteid kõige pisematele. Meie tooted valmivad käsitööna Tartumaal, saades inspiratsiooni beebidest ja väikelastest. Alates sügisest 2019 on kõik kasutatavad kangad ainulaadsed, kas joonistatu spetsiaalselt Karru Kidsile või ostetud litsentsiga vaid meile kasutamiseks (mõnel üksikul juhul on ostetud värvikombinatsiooni litsents). Peame kõige olulisemaks eetilist tootmist ja toodete ohutust, mistõttu oleme kõik detailid põhjalikult läbi mõelnud. Kasutatavad kangad omavad Öko-Tex Standard 100 või GOTS sertifikaati. Kõik lisadetailid on samuti hoolikalt valitud ja põhjalikult testitud.

Meie tootevalikust leiad ennekõike beebiriideid, aga ka tekke, plakateid! Tooteid saab osta meie e-poest ja edasimüüjate juurest. Karru Kidsi tooted valmivad käsitööna, mistõttu on toodete valmimisaeg 1-2 nädalat!

Kui mõned toodetest on meie e-poest otsa saanud ja järeltellimise võimalust samuti enam pole, siis tasub piiluda ka meie edasimüüjaid – äkki on nende juures veel saada. Edasimüüjate nimekirja leiad siit:
http://karrukids.eu/edasimuujad/

Kui soovid olla esimeste seas kursis meie toodete ja uudistega, siis hakka meie sõbraks ka sotsiaalmeedias:
www.facebook.com/karrukids/
www.instagram.com/karrukids/